Suche

Tisková informace #Elektrické nářadí
Sdílet tiskovou informaci

Akumulátorová hustilka pro volný čas a sport: Bosch EasyPump – kompaktní a všestranná

Mini kompresor pro řadu aplikací

  • Jedna z nejlehčích akumulátorových tlakových hustilek na trhu
  • Ideální na nafukování pneumatik (na automobil, motocykl, jízdní kolo), míčů i menšího vybavení na vodní sporty
  • Nafukování až do 10,3 baru s funkcí průběžného měření a automatického zastavení
Pavel Roman

Pavel Roman >

X

Pneumatika je prázdná a čerpací stanice je příliš daleko? Práce s ruční hustilkou je příliš namáhavá? Nová EasyPump od společnosti Bosch – 430 gramů lehká a mimořádně kompaktní – je řešením do domácnosti i na cesty. Díky ergonomickému designu s obzvláště tenkou rukojetí padne tato akumulátorová hustilka pohodlně do ruky a je připravena k okamžitému použití. EasyPump je vhodná pro huštění různých pneumatik, jako jsou pneumatiky jízdních kol, automobilů a motocyklů, stejně jako míčů od fotbalových až po basketbalové, a také snadno nafoukne plavecké kruhy nebo vodní míče – bez nutnosti nafukování ústy. Na rozdíl od běžných tlakových pump jsou všechny potřebné adaptéry umístěny přímo v rukojeti, a jsou tak vždy po ruce. Ať už se jedná o jehlový adaptér, adaptér pro francouzské ventily/presta ventily běžné na silničních kolech nebo objemový adaptér pro plavací kruh a míč do vody – všechny mají své místo. Kromě toho je EasyPump přesně nastavitelná pro každou aplikaci: Funkce Autostop zajišťuje, že je vždy dosaženo přesně požadovaného tlaku vzduchu.

Snadná manipulace pro aplikace do 10,3 barů

Cílovou hodnotu lze přednastavit a uložit v barech, PSI nebo kPa. Maximální tlak je 10,3 baru, 150 PSI nebo 1 050 kPa, a proto je vhodná i pro pneumatiky silničních kol, které vyžadují nejvyšší tlak 8 barů a více. Použití je velmi jednoduché: Všechna nastavení lze snadno provést pomocí přehledných tlačítek a dobré čitelnosti znaků na velkém displeji. Zobrazena je cílová hodnota a aktuální tlak, zvolená jednotka tlaku a stav nabití akumulátoru. Kromě automatického procesu nafukování lze hustilku samozřejmě používat i bez nastavení cílové hodnoty pomocí ručního spuštění/zastavení.

Její LED světlo zajišťuje, že ventily jsou dobře viditelné i v tmavém prostředí, a proto je snadnější je připojit k přístroji.

Mobilní přístroj s vysokou kapacitou na jedno nabití akumulátoru

Díky délce pouhých 215 mm se EasyPump vejde do každé sportovní tašky, brašny na kolo a do každé přihrádky. Vzduchová hadice je potažena textilií, a je tak odolná proti případnému zlomení nebo přetržení. Navíc se může otáčet o 360 stupňů, což usnadňuje přístup do úzkých míst. Na jedno nabití akumulátoru můžete například nahustit šest pneumatik trekingového kola z 0 na 4,5 baru nebo pět pneumatik automobilu střední třídy z 2,0 na 2,5 baru. Díky nabíjecímu kabelu USB-C lze EasyPump nabíjet také v autě, z notebooku nebo prostřednictvím powerbanky.

EasyPump je v prodeji od února 2021. Všechny ceny jsou nezávazné doporučené ceny včetně aktuální DPH.

Technické údajeEasyPump
Kapacita akumulátoru3,6 V
Max. tlak10,3 barů/150 PSI/1050 kPa
Průtok vzduchu při 0 bar10 l/min
Funkce AutostopAno
Max. počet pneumatik na jedno nabití akumulátoru (z 2,0 do 2,5 bar, 205/55R16) / doba 5 / Ø 2:43 min/jedna automobilová pneumatika
Max. počet pneumatik jízdního kola na jedno nabití akumulátoru (z 0 na 4,5 baru, trekingové kolo, 28 palců x 1,5 palce šířky)/ doba6 / Ø 2:08 min / pneumatika jízdního kola
Max. počet míčů na jedno nabití akumulátoru (z 0 do 0,8 bar, fotbalové míče velikost 5) / doba38 / Ø 0:55 min / míč
Nabíjecí port / délka nabíjecího kabeluUSB-C / 1 m
Rozměry (délka x šířka x výška) / délka vzduchové hadice215 x 49,2 x 106 mm / 240 mm
Hmotnost0,43 kg
Rozsah dodávky/doporučená maloobchodní cena včetně 21% DPHPřístroj v krabici s látkovým sáčkem, nabíjecím kabelem USB-C, jehlovým adaptérem, adaptérem pro francouzský ventil a objemovým adaptérem: 1 889 Kč

Změny jsou vyhrazeny.

Kontakt pro novináře:
Adéla Lišková
Tel.: +420 728 360 250
Email: Adela.Liskova@cz.bosch.com

Robert Bosch Power Tools GmbH, divize skupiny Bosch, je světovou jedničkou na trhu elektrického nářadí, zahradního nářadí, příslušenství a měřící techniky. V roce 2021 dosáhla tato divize se svými 21 000 zaměstnanci obratu 5,8 miliard eur, z čehož 80 procent získala mimo území Německa. Se značkami jako jsou Bosch a Dremel se divize zaměřuje především na potřeby uživatelů a silný inženýrský vývoj. Jádrem úspěchu je síla a rychlost inovací: V roce 2022 se divize Elektrické nářadí chystá uvést na trh více než 100 inovací ve všech čtyřech segmentech: Elektrické nářadí, Zahradní technika, Příslušenství a Měřicí technika.

Bosch Group je předním mezinárodním dodavatelem technologií a služeb. Společnost celosvětově zaměstnává zhruba 420 300 zaměstnanců (stav k 31. 12. 2022). Tržby firmy za rok 2022 dosáhly podle předběžných výsledků hodnoty 88,4 miliard eur. Činnost Bosch Group se dělí do čtyř obchodních oblastí: Mobility Solutions, Průmyslová technika, Spotřební zboží a Energetika a technika budov. Jako přední společnost v oblasti Internetu věcí, Bosch nabízí inovativní řešení pro chytré domácnosti, chytrá města, propojenou mobilitu a propojený průmysl. Využívá svých znalostí senzorových technologií, softwaru a služeb, také svůj vlastní IoT cloud k tomu, aby zákazníkům nabídnul propojená řešení napříč oblastmi – a to z jediného zdroje. Strategickým cílem Bosch Group je přinášet inovace pro propojený život. Bosch zlepšuje kvalitu života na celém světě díky výrobkům a službám, které jsou inovativní a budí nadšení. Stručně řečeno, Bosch vytváří technologie, které jsou „Stvořené pro život“. Bosch Group zahrnuje společnost Robert Bosch GmbH a přibližně 440 dceřiných a regionálních firem ve více než 60 zemích světa. Po započtení prodejních a servisních partnerů pokrývá globální vývojářská, výrobní a obchodní síť společnosti Bosch téměř všechny země. Bosch Group s více než 400 závody je celosvětově od jara 2020 CO2 neutrální. Inovační síla společnosti je základem budoucího růstu. Bosch zaměstnává 84 800 pracovníků v oblasti výzkumu a vývoje ve 128 lokalitách po celém světě a zhruba 44 000 softwarových inženýrů.

Více informací na www.bosch.com, www.bosch.cz, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.cz, twitter.com/BoschPress.

Stále hledáte něco?